Rezultati regat 2007



Spomladanski pokal, 24. in 25. 03. 2007 - JK Pirat, Portorož

Mesto Št.jadra Krmar Flokist Klub R1 R2 R3 R4 Skupaj S
1st SLO 13861 Jadek Planinšič JK Olimpic 1.00 (6.00) 1.00 3.00 5.00  
2nd SLO 14732 Jadek Jadek JK Olimpic 2.00 (3.00) 2.00 1.00 5.00  
3rd SLO 14252 Slekovec Markota JK Olimpic (13.00 DNS) 1.00 4.00 2.00 7.00  
4th SLO 14508 Dolinšek Kralj JK Olimpic 3.00 (5.00) 5.00 4.00 12.00  
5th SLO 14730 Kavčič Pečaver JK Olimpic (13.00 DNS) 4.00 3.00 5.00 12.00  
6th SLO 13941 Gabron Gabron JK Fireball 4.00 (7.00) 6.00 7.00 17.00 SC
7th SLO 13429 Pečkaj Pečkaj JK Olimpic (13.00 DNS) 8.00 7.00 6.00 21.00 SC
8th SLO 11 Bastar Zupanič JK Fireball (13.00 DNS) 10.00 8.00 8.00 26.00 SC
9th SLO 14019 Kocjančič Franič JK Fireball (13.00 DNS) 2.00 13.00 DNS 13.00 DNS 28.00  
10th SLO 14596 Kavčič Kisel JK Fireball (13.00 DNS) 9.00 9.00 10.00 28.00  
11th SLO 12520 Plavnik Hus JK Fireball (13.00 DNF) 11.00 10.00 9.00 30.00  
12th SLO 13744 Pečaver Starič JK Fireball (13.00 DNS) 13.00 DNS 13.00 DNS 13.00 DNS 39.00  

Trofej mesta Piran, 21. in 22. 04. 2007 - ŠD Piran, Piran

Mesto Št. jadra Krmar Flokist Klub R1 R2 R3 R4 R5 Skupaj S
1st SLO 14252 Slekovec Markota JK Olimpic 2.00 (6.00) 1.00 1.00 1.00 5.00  
2nd SLO 14508 Dolinšek Kralj JK Olimpic 1.00 1.00 (4.00) 4.00 2.00 8.00  
3rd SLO 14019 Kocjančič Franič JK Fireball (4.00) 2.00 3.00 2.00 3.00 10.00  
4th SLO 13861 Hrvatin Planinšič JK Olimpic (5.00) 4.00 2.00 3.00 4.00 13.00  
5th SLO 14730 Pečaver Pečaver JK Olimpic 3.00 3.00 5.00 (7.00) 5.00 16.00  
6th SLO 13429 Pečkaj Pečkaj JK Olimpic (7.00) 5.00 6.00 5.00 7.00 23.00 SC
7th SLO 13941 Gabron Gabron JK Fireball 6.00 (10.00) 10.00 6.00 6.00 28.00 SC
8th SLO 12626 Potočar Primožič JK Fireball (10.00) 7.00 7.00 9.00 8.00 31.00 SC
9th SLO 13277 Hočevar Zupanič JK Fireball 8.00 (11.00) 11.00 8.00 9.00 36.00 SC
10th SLO 11 Bastar Zupanič JK Fireball 9.00 8.00 8.00 (11.00) 11.00 36.00 SC
11th SLO 14596 Kavčič Kisel JK Fireball (11.00) 9.00 9.00 10.00 10.00 38.00  

Pokal Burje, 26. in 27. 05. 2007 - JK Burja, Izola

Mesto Št.jadra Krmar Flokist Klub R1 R2 R3 R4 R5 Skupaj S
1st SLO 14252 Slekovec Markota JK Olimpic 1.00 1.00 (4.00) 2.00 1.00 5.00  
2nd SLO 14508 Dolinšek Kralj JK Olimpic 2.00 2.00 2.00 1.00 (3.00) 7.00  
3rd SLO 14730 Kavčič Pečaver JK Olimpic (4.00) 3.00 3.00 4.00 2.00 12.00  
4th SLO 13861 Hrvatin Planinšič JK Olimpic (9.00) 7.00 6.00 3.00 5.00 21.00  
5th SLO 14732 Jadek Jadek JK Olimpic 5.00 4.00 1.00 (13.00 DNS) 13.00 DNS 23.00  
6th SLO 14596 Kavčič Kisel JK Fireball 8.00 6.00 (9.00) 5.00 4.00 23.00  
7th SLO 13429 Pečkaj Pečkaj JK Olimpic (10.00) 9.00 5.00 7.00 6.00 27.00 SC
8th SLO 13941 Gabron Gabron JK Fireball (11.00) 8.00 8.00 6.00 7.00 29.00 SC
9th SLO 14019 Kocjančič Franič JK Fireball 3.00 5.00 (13.00 DNF) 13.00 DNS 13.00 DNS 34.00  
10th SLO 7781 Gašparič Tofant JK Fireball 7.00 12.00 7.00 (13.00 DNS) 8.00 34.00  
11th SLO 13277 Hočevar Petovar JK Fireball 6.00 11.00 10.00 (13.00 DNS) 13.00 DNS 40.00 SC
12th SLO 12520 Plavnik Hus JK Fireball 12.00 10.00 11.00 (13.00 DNS) 9.00 42.00  

Bohinjska regata, 23. in 24. 06. 2007 - JK Fireball, Bohinj

Mesto Št.jadra Krmar Flokist Klub R1 R2 R3 R4 Skupaj S
1st SLO 14796 Golias Kerševan JKl / JK Burja 1.00 1.00 3.00 (18.00 OCS) 5.00  
2nd SLO 14732 Jadek Jadek JK Olimpic (8.00) 4.00 2.00 1.00 7.00  
3rd SLO 13861 Hrvatin Planinšič JK Burja 2.00 2.00 (4.00) 3.00 7.00  
4th SLO 14019 Kocjančič Franič JK Fireball 3.00 3.00 (5.00) 4.00 10.00  
5th SLO 14252 Slekovec Markota JK Olimpic 6.00 (9.00) 1.00 5.00 12.00  
6th SLO 14730 Kavčič Pečaver JK Olimpic 5.00 5.00 (10.00) 2.00 12.00  
7th SLO 7781 Gasparič Tofant JK Fireball 4.00 11.00 (12.00) 6.00 21.00  
8th SLO 8808 Dolinšek Kralj JK Olimpic 7.00 (15.00) 6.00 8.00 21.00  
9th SLO 13429 Pečkaj Pečkaj JK Fireball (10.00) 8.00 7.00 7.00 22.00 SC
10th SLO 14008 Koželj Justin JK Burja (11.00) 7.00 9.00 9.00 25.00  
11th SLO 13277 Hočevar Petovar JK Fireball 9.00 6.00 11.00 (12.00) 26.00 SC
12th SLO 11 Bastar Zupanič JK Fireball (12.00) 10.00 8.00 11.00 29.00 SC
13th SLO 14596 Kavčič Kisel JK Fireball (15.00) 12.00 13.00 10.00 35.00  
14th SLO 26 Plevnik Hus JK Fireball (14.00) 14.00 14.00 14.00 42.00  
15th SLO 13941 Gabron Gabron JK Fireball (16.00) 13.00 15.00 15.00 43.00 SC
16th SLO 12626 Potočar Primožič JK Fireball (18.00 DNS) 16.00 16.00 13.00 45.00 SC
17th SLO 3 Pregl Gartner JK Fireball 13.00 17.00 17.00 (18.00 DNS) 47.00  

Olimpic games, 21. in 22. 07. 2007 - JK Olimpic, Izola

Mesto Št.jadra Krmar Flokist Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Skupaj S
1st SLO 8808 Dolinšek Kralj JK Olimpic 2.00 4.00 2.00 (5.00) 1.00 1.00 10.00  
2nd SLO 14732 Jadek Jadek JK Olimpic 1.00 (3.00) 3.00 1.00 3.00 3.00 11.00  
3rd SLO 14252 Slekovec Markota JK Olimpic (7.00) 1.00 1.00 4.00 2.00 4.00 12.00  
4th SLO 13861 Hrvatin Planinšič JK Burja 3.00 2.00 4.00 2.00 (6.00) 5.00 16.00  
5th SLO 13429 Pečkaj Pečkaj JK Fireball 5.00 5.00 7.00 3.00 (12.00 DNC) 7.00 27.00 SC
6th SLO 14596 Kavčič Pečaver JK Fireball 4.00 6.00 8.00 (12.00 DNC) 5.00 6.00 29.00  
7th SLO 14019 Kocjančič Franič JK Fireball 9.00 (12.00 DNF) 5.00 12.00 DNC 4.00 2.00 32.00  
8th SLO 11 Bastar Zupanič JK Fireball 6.00 7.00 6.00 7.00 (12.00 DNC) 12.00 DNC 38.00 SC
9th SLO 26 Plevnik Hus JK Fireball (12.00 DNC) 12.00 DNS 9.00 6.00 7.00 10.00 44.00  
10th SLO 13277 Hočevar Petovar JK Fireball 10.00 8.00 (12.00 DNC) 12.00 DNC 9.00 8.00 47.00 SC
12th SLO 7781 Gaspariè Tofant JK Fireball 8.00 (12.00 DNF) 10.00 12.00 DNC 8.00 9.00 47.00  

Ankaranska regata, 15. in 16. 09. 2007 - JK Ankaran in JK Fireball, Izola

Mesto Jadro Krmar Flokist Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Skupaj SC
1st SLO 13861 Hrvatin Planinšiè JK Burja 1.0 1.0 2.0 2.0 (3.0) 1.0 7.0  
2nd SLO 14019 Kocjanèiè Franiè JK Fireball 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (4.0) 7.0  
3rd SLO 14732 Jadek Jadek JK Olimpic 3.0 3.0 3.0 (4.0) 2.0 3.0 14.0  
4th SLO 14508 Dolinšek Kralj JK Olimpic (4.0) 4.0 4.0 3.0 4.0 2.0 17.0  
5th SLO 14596 Kavèiè Kisel JK Fireball 5.0 6.0 (7.0) 5.0 5.0 7.0 28.0  
6th SLO 11 Bastar Zupaniè JK Fireball 6.0 5.0 5.0 (7.0) 6.0 6.0 28.0 SC
7th SLO 13429 Peèkaj Peèkaj JK Olimpic 8.0 (9.0) 9.0 6.0 7.0 5.0 35.0 SC
8th SLO 12626 Potoèar Primožiè JK Fireball 7.0 (10.0) 8.0 8.0 8.0 8.0 39.0 SC
9th SLO 12520 Plevnik Hus JK Fireball (10.0) 7.0 6.0 9.0 9.0 10.0 41.0  
10th SLO 13277 Hoèevar Petovar JK Fireball 9.0 8.0 (10.0) 10.0 10.0 9.0 46.0 SC

Državno prvenstvo Fireball 2007, 19., 20. in 21. 10. 2007 - JK Fireball in JK Olimpic, Izola

Mesto Jadro Krmar Flokist Klub R1 R2 R3 R4 R5 Skupaj
1st SUI 14799 Moser Moser SCoW 2.0 (5.0) 1.0 2.0 1.0 6.0
2nd SLO 14796 Golias Smokvina JK Ljubljana 4.0 (6.0) 2.0 4.0 2.0 12.0
3rd GBR 14907 Kubovy Roček YC Tousen/ YC Neratovice (5.0) 3.0 4.0 5.0 3.0 15.0
4th CZE 14240 Verner Šrut YC Tousen / YC Tosimice 9.0 4.0 (33.0 DNC) 1.0 4.0 18.0
5th CZE 14521 Mudra Martan TJ Lokomotiva Plzen (8.0) 2.0 5.0 7.0 6.0 20.0
6th CZE 14553 Svoboda Šara YC Sokol Dobrichovice 10.0 (20.0) 3.0 3.0 5.0 21.0
7th SLO 14252 Slekovec Markota JK Olimpic 6.0 (15.0) 9.0 6.0 8.0 29.0
8th SLO 8808 Dolinšek Kralj JK Olimpic 7.0 9.0 6.0 8.0 (10.0) 30.0
9th CZE 14577 Jeništa Napravnik YC Sokol Dobrichovice (16.0) 8.0 10.0 10.0 9.0 37.0
10th CZE 14358 Kratky Kratky Slavoj Česke Budejovice (21.0) 14.0 7.0 15.0 7.0 43.0
11th SLO 13429 Pečkaj Pečkaj JK Olimpic 19.0 (28.0) 16.0 9.0 11.0 55.0
12th SLO 14731 Guštin Mušič Čupa / JK Burja (20.0) 18.0 11.0 12.0 14.0 55.0
13th CZE 14931 Cechura Will YCLP 13.0 7.0 8.0 (33.0 DNC) 33.0 DNC 61.0
14th SLO 11 Bastar Zupanič JK Fireball (25.0) 23.0 14.0 11.0 13.0 61.0
15th CZE 14763 Šnajdr Šnajdr TJ Lokomotiva Plzen (29.0) 21.0 15.0 17.0 12.0 65.0
16th SUI 14726 Liechti Ernst SCH 1.0 1.0 (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 68.0
17th SUI 14802 Giovanoli Giovanoli DSSC 11.0 12.0 (33.0 DNC) 16.0 33.0 DNC 72.0
18th SLO 13861 Hrvatin Planinšič JK Burja 15.0 16.0 12.0 (33.0 DNF) 33.0 DNC 76.0
19th SLO 13941 Gabron Gabron JK Fireball 23.0 26.0 17.0 13.0 (33.0 DNF) 79.0
20th CZE 14056 Skorepova Vladyka Spoje Praha 3.0 11.0 (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 80.0
21st SUI 14921 Suter Hardi YCB 14.0 10.0 (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 90.0
22nd CZE 14853 Vomačko Vomačkova Bohemia 12.0 13.0 (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 91.0
23rd CZE 1409 Hostinsky Juppe YC Sokol Dobrichovice 26.0 24.0 13.0 (33.0 DNC) 33.0 DNC 96.0
24th SLO 14730 Kavčič Pečaver JK Olimpic 18.0 17.0 (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 101.0
25th SUI 12152 Dascher Dascher DSSC 17.0 27.0 (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 110.0
26th SUI 14890 Pletscher Sauer SCH 22.0 22.0 (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 110.0
27th SLO 13277 Hočevar Rokusek JK Fireball 27.0 19.0 (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 112.0
28th SUI 14960 Lederer Schafer YCRo (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 14.0 33.0 DNC 113.0
29th SLO 26 Plevnik Potrč JK Fireball 24.0 25.0 (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 115.0
30th SLO 14596 Kavčič Pečaver JK Fireball 28.0 29.0 (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 123.0
31st SLO 14019 Kocjančič Margon JK Fireball (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 33.0 DNC 33.0 DNC 132.0
31st SLO 12626 Potočar Primožič JK Fireball (33.0 DNC) 33.0 DNC 33.0 DNC 33.0 DNC 33.0 DNC 132.0